Zpět do obchodu

Registrace

Světlo v klíčové dírce - Michal Štěpánek

Světlo v klíčové dírce je malá spirituální kniha o vnitřním světle v nás.

90 Kč

Světlo v klíčové dírce - Michal Štěpánek

Neohodnoceno

Světlo v klíčové dírce je malá spirituální kniha o vnitřním světle v nás.

Světlo v klíčové dírce je malá spirituální kniha o vnitřním světle v nás. Světlo, k němuž máme pomyslný klíč právě teď a tady. Stačí jen otevřít. Ale je to také hlavně kniha o dětech pro dospělé.

Knihu ve formátu A6 s ilustracemi od Nely Korbelové tvoří poeticko-filozofický příběh Světlo hvězdy o dítěti, jeho příchodu na svět a sedm kratších či delších básní odkazujících na skrytou a přesto přirozenou, zářivou a blaženou podstatu, kterou přes nános představ a neklid mysli nedokážeme postřehnout a vědomě ji žít.

 

Jemné světlo můžeš v sobě
probudit právě teď.
Přirozeně jako dech.
Matně si však vzpomínáme.
Cesta vede do dětství.

 

1. vydání originálu: 2018
Počet stran 36
Jazyk vydání český
Ilustrace/foto Nela Korbelová
Vazba knihy měkká / brožovaná
ISBN 978-80-906919-1-9


O autorovi:

Od svých 17 let jsem na duchovní cestě a přes deset let se zabývám buddhistickou kundaliní jógou dle Františka Drtikola. Texty knihy tedy zachycují mystické zkušenosti z mé duchovní cesty a praxe buddhismu. Protože jsem také otcem, byl jsem při psaní inspirován narozením svých dvou dětí. Těm jsem vděčen za to, že mohu být součástí jejich života a přímo se tak od nich učit (i přes všechny běžné starosti, které rodič má) spontánnosti, hravosti a čiré radosti z bytí.

 

 Kategorie: Knihy
Poezie: Duchovní literatura
Dostupnost: Skladem
90 Kč
120 Kč Ušetříte 25 %
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení